Aktiesport jobs - working at Aktiesport

Wij zijn Aktiesport en wij zijn er voor jou. Nieuwe voetbalkleding. Nieuwe outfit. Nieuwe sneakers. Nieuwe werkgever. Bij Aktiesport moet je zijn.

Wij zijn geboren sporters,
winnaars, gaan er altijd voor.

Wij gaan de uitdaging aan, reageren direct,
zoeken de grenzen op en gaan er soms overheen.

Altijd respectvol en met een doel.

Wij staan er, voor elkaar, voor vriendschap.

Als één team. Voor talent, voor de lol,
voor winnen, verliezen, voor de helden, de iconen.

Voor de straat, voor het veld, voor het spel.

Voor altijd, voor iedereen en voor jou.

Welkom bij de club!

Het Aktiesport-motto luidt: “Get naked, Have fun & Get the job done!”

Wij zijn de respectvolle rebel. Met andere woorden: toegankelijk, vriendschappelijk, fun, no nonsens met een streetwise- /winnersmentaliteit waarbij passie, energie en plezier voorop staan.

Wij zijn dé Sports Retailketen. De grootste van het land. Méér dan 60 winkels met Sport&Lifestyle. We zitten in elke grote stad, ook bij jou in de buurt. En we blijven groeien, daar zijn we trots op.

Wij hebben de nieuwste sneakers - unieke samenwerkingen met merken. De beste service. Én medewerkers met talent.


Locaties

Plaats

Adres

Telefoonnummer

E-MAILADRES

Almere Buien

Globeplein 33

036-8700012

526_AlmereBuiten@aktiesport.com

Almere Centrum

K.Promenade 2

036-5489287

529_AlmereCentrum@aktiesport.com

Alphen aan de Rijn

Van Mandersloostraat 80

0172-470186

509_AlphenadRijn@aktiesport.com

Amersfoort

Emiclaerhof 122

033-4567921

558_Amersfoort@aktiesport.com

Amsterdam Bijlmer

Bijlmerplein 996

020-6971581

503_AmsterdamBijlmer@aktiesport.com

Amsterdam Kalverstraat

Kalverstraat 180

020-6893843

590_Kalverstraat@aktiesport.com

Amsterdam Kinkerstraat

Kinkerstraat 227

020-4890342

585_AmsterdamKinkerstraat@aktiesport.com

Amsterdam Niewendijk

Nieuwendijk 155

020-4221638

567_Nieuwendijk@aktiesport.com

Amsterdam Noord

Buikslotermeerplein 280

020-4942425

561_AmsterdamNoord@aktiesport.com

Amsterdam Osdorplein

Osdorpplein 125

020-4103988

597_Osdorplein@aktiesport.com

Amsterdam Plein 40-45

Plein 40-45 9

020-6132662

570_AmsterdamPlein40-45@aktiesport.com

Apeldoorn

Hoofdstraat 78

055-5761429

519_Apeldoorn@aktiesport.com

Arnhem Centrum

Kronenburgpassage 94a

026-8700000

507_ArnhemCentrum@aktiesport.com

Breda

Ginnekenstraat 62

076-5310662

555_Breda@aktiesport.com

Capelle aan den Ijssel

Centr. Passage 107

010-2849192

533_CapelleadIJssel@aktiesport.com

Delft

Jacob Gerritstraat 6-8

015-2127218

504_Delft@aktiesport.com

Den Haag Centrum

Vlamingstraat 32

070-3635598

531_DenHaagCentrum@aktiesport.com

Den Haag

Leyweg Leyweg 595 P

070-3598638

571_DenHaagLeyweg@aktiesport.com

Deventer

K.Bisschopstraat 29

0570-645081

511_Deventer@aktiesport.com

Doetichem

Catherinastraat 12

0314-354277

564_Doetinchem@aktiesport.com

Dordrecht

Drievriendenhof 30

078-6318704

513_Dordrecht@aktiesport.com

Dorcrecht

Drievriendenhof 30

078-6318704

513_Dordrecht@aktiesport.com

Eindhoven

Rechtestraat 27a

040-2962625

534_Eindhoven@aktiesport.com

Eindhoven Woensel

Winkelc. Woensel 269

040-2927100

593_EindhovenWoensel@aktiesport.com

Emmeloord

Lange Nering 34

0527-622385

572_Emmeloord@aktiesport.com

Emmen

Picassopassage 25

0591-649861

542_Emmen@aktiesport.com

Enschede

Klanderij 29

053-4346809

584_Enschede@aktiesport.com

Etten-Leur

Burchtplein 21

076-5021012

516_Etten-Leur@aktiesport.com

Gouda

Markt 46

0182-599787

502_Gouda@aktiesport.com

Groningen Centrum

Herestraat 73

050-3189795

543_GroningenCentrum@aktiesport.com

Groningen Paddepoel

Dierenriemstraat 154

050-5771003

515_GroningenPaddepoel@aktiesport.com

Haarlem Centrum Grote

Houtstraat 77

023-5343426

536_HaarlemCentrum@aktiesport.com

Haarlem Schalkwijk

Rivieradreef 22

023-5335548

505_HaarlemSchalkwijk@aktiesport.com

Heerenveen

Dracht 33

0513-654801

557_Heerenveen@aktiesport.com

Hoogeveen

Hoofdstraat 230a

0528-230777

575_Hoogeveen@aktiesport.com

Hoorn

Grote Noord 73

0229-247621

521_Hoorn@aktiesport.com

Kroningenburg

 

 

520_Kronenburg@aktiesport.com

Leeuwarden

Nieuwestad 86

058-2139493

530_Leeuwarden@aktiesport.com

Maarssen

Bisonspoor 2047

0346-569621

514_Maarssen@aktiesport.com

Oss

Heuvelstraat 17

0412-691516

522_Oss@aktiesport.com

Purmerend

Hoogstraat 9

0299-685469

578_Purmerend@aktiesport.com

Rijswijk

Pr. Constantijn Promenade 14

070-3360350

577_Rijswijk@aktiesport.com

Roosendaal

Roselaarplein 25

0165-521038

524_Roosendaal@aktiesport.com

Rotterdam Alexandrium

Poolsterstraat 133

010-2518519

596_RotterdamAlexandrium@aktiesport.com

Rotterdam Beijerlandselaan

Beijerlandselaan 20

010-8700003

518_RotterdamBeijerlandselaan@aktiesport.com

Rotterdam Centrum

Hoogstraat 198

010-2810246

528_RotterdamCentrum@aktiesport.com

Rotterdam Zuidplein

Zuidplein Hg 831a

010-2937797

540_Zuidplein@aktiesport.com

Rotterdam Zwart-Janstraat

Zwart-Janstraat 35

010-2439294

508_RotterdamZwart-Janstraat@aktiesport.com

Sneek

Oosterdijk 29

0515-432058

550_Sneek@aktiesport.com

Tiel

Waterstraat 42

0344-626397

523_Tiel@aktiesport.com

Tilburg Centrum

Heuvelstraat 79

013-5800643

517_TilburgCentrum@aktiesport.com

Tilburg Westermarkt

Westermarkt 32

013-4683392

512_TilburgWestermarkt@aktiesport.com

Uden

Galerij 41

0413-248631

506_Uden@aktiesport.com

Utrecht Overvecht

Roelantdreef 22

030-2611292

538_UtrechtOvervecht@aktiesport.com

Veenendaal

Hoofdstraat 6

0318-500756

525_Veenendaal@aktiesport.com

Venlo

Maasstraat 48

077-8700027

527_Venlo@aktiesport.com

Waalwijk

Markt 2

0416-650961

580_Waalwijk@aktiesport.com

Woerden

Groenendael 32

0348-425370

566_Woerden@aktiesport.com

Zaandam

Gedempte Gracht 89

075-6162961

532_Zaandam@aktiesport.com

Zoetermeer

Theaterplein 49

079-3460598

537_Zoetermeer@aktiesport.com

Zwolle

Diezerstraat 74

038-4215063

510_Zwolle@aktiesport.com

Iedereen heeft talent. Jouw talent maakt je uniek en dat vinden wij belangrijk. Daarom investeren we in jouw ontwikkeling.

Stilstaan is geen optie bij Aktiesport. Je bent altijd in beweging. Je groeit op de winkelvloer en op persoonlijk vlak. Mede dankzij de E-learning modules en fysieke trainingen van onze Sports Academie. Hierin leer je over verschillende sporten, producten en A-merken. Én natuurlijk over de beste verkooptechnieken.

Want je talent ontwikkelen doe je bij Aktiesport!

Verkopen


Store Management


Ontwikkelen


Werken