• Home
  • Nieuws
  • Business
  • Puma: Pinault houdt opties voor aandelen open

Puma: Pinault houdt opties voor aandelen open

De aandelen van Puma daalden dinsdagmiddag tijdelijk met vier procent. Daarvoor had grootaandeelhouder François-Henri Pinault verklaard zich alle opties open te houden voor zijn investeringsmaatschappij Artemis.

Artemis bezit 29 procent van de aandelen van Puma. Pinault deed deze uitspraak op de aandeelhoudersvergadering van luxeconcern Kering, dat hij leidt.

Eind augustus verschenen speculaties dat Artemis opties overwoog, inclusief een verkoop van zijn Puma-aandelen. In samenwerking met adviseurs had Pinault potentiële kopers zoals Anta Sports Products en Li Ning gecontacteerd, meldde persbureau Bloomberg destijds op basis van ingewijden. Het recent zwaar geplaagde aandeel was destijds flink gestegen door de geruchten.

Dit artikel is in het Nederlands vertaald met behulp van een AI-tool.

FashionUnited gebruikt AI taaltools om het vertalen van (nieuws)artikelen te versnellen en de vertalingen te proeflezen om het eindresultaat te verbeteren. Dit bespaart onze menselijke journalisten tijd die ze kunnen besteden aan onderzoek en het schrijven van eigen artikelen. Artikelen die met behulp van AI zijn vertaald, worden gecontroleerd en geredigeerd door een menselijke bureauredacteur voordat ze online gaan. Als je vragen of opmerkingen hebt over dit proces, stuur dan een e-mail naar info@fashionunited.com.


OF LOG IN MET
Francois Henri Pinault
Puma