Victoria’s Secret & Co. ziet het rooskleuriger in: verhoogt jaarverwachting
bezig met laden...
Lingeriegroep Victoria’s Secret & Co. heeft in het derde kwartaal een omzetplus van 7 procent behaald. De positieve cijfers heeft ertoe geleid dat het bedrijf de verwachting voor het gehele boekjaar omhoog heeft geschroefd.
Het bedrijf rapporteert een netto omzet van 1,34 miljard dollar voor het derde kwartaal. Omgerekend is dit 1,27 miljard euro. Het behaalde resultaat is hoger dan eerder voorspeld.
Victoria’s Secret & Co. heeft in het kwartaal eveneens het nettoverlies weten terug te dringen. Dit kerncijfer kwam uit op 56 miljoen dollar, terwijl het een jaar eerder nog 71 miljoen dollar was.
De groep verhoogt de voorspelling voor het boekjaar 2024. Eerder verwachtte het bedrijf nog een daling van 1 procent, maar gaat het uit van een omzetgroei tussen de 1 en 2 procent.
Victoria’s Secret & Co. bestaat uit de merken Victoria’s Secret, Pink en Adore Me.