DNA in zee met Netraco

Mode
Door FashionUnited

bezig met laden...

Scroll down to read more

Komend seizoen staat er een hoop te gebeuren voor het Nederlandse leerlabel DNA. Niet alleen is het merk een strategische samenwerking aangegaan met Netraco Garments, ook de oprichters Lucel van den Hoeven en Rick van Rijthoven doen een stapje terug en de collectie wordt uitgebreid.

Leermerk DNA werd in 1994 opgericht. Bij het positioneren van DNA is altijd de nadruk gelegd op het creatieve en eigenzinnige imago van het label. Toen de oprichters ontdekten dat hun collecties niet tot hun recht kwamen op de bestaande modevakbeurzen, besloten zij in 1996 een ander platform op te zetten in de Westergasfabriek; dit werd de Modefabriek.

Door de groei van de Modefabriek konden de twee oprichters zich steeds minder bezighouden met DNA. En om zich volledig te kunnen toeleggen op hun managementwerkzaamheden bij de Modefabriek, besloot het tweetal tot de samenwerking met Netraco Garments. "Door deze samenwerking kan ons kindje verder groeien! Het nieuwe DNA is een perfecte afgeleide van het oude DNA, maar dan in een sexy jasje", zegt Rick van Rijthoven.

Voor Netraco Garments - producent van leerproducten voor grootwinkelbedrijven en moederbedrijf van het leerlabel Goosecraft - is DNA een waardevolle toevoeging aan het portfolio, betoogt Dick Hauber van Netraco Garments BV: "Door de coöperatie met DNA kunnen wij nu ook het high-end segment bedienen."

De ontwerpen blijven de verantwoordelijkheid van in-house ontwerpster Sabine Scheers, samen met Marion Meijer.

Vanaf komend seizoen brengt DNA een uitbreiding op het bestaande aanbod in de vorm van een cruisecollectie op de markt.

www.dnacom.nl 5 juni 2008