Etam kiest voor Cordys software
bezig met laden...
De Etam Groep heeft gekozen voor de software van Cordys om de zakelijke processen te optimaliseren, zo schrijft fibre2fashion.com. Met het nieuwe software pakket kan Etam de bestaande applicaties integreren met de software van Cordys.
Guus Brinkel van de Etam Groep zei over de keuze: "Cordys zal onze de gelegenheid geven onze kernapplicaties te integreren, zonder ze te hoeven vervangen. We kunnen de veranderingen zo langzamerhand, op ons tempo, uitvoeren. Daarnaast zien we vanuit de IT afdeling dat het goedkoper, sneller en gemakkelijker zal zijn om de Etam organisatie met nieuwe IT functionaliteit te ondersteunen."
De Etam Groep is een succesvol privé bedrijf, waarvan het hoofdkantoor in Zoetermeer is gevestigd. De Groep bestaat uit twee verkoopconcepten, Miss Etam en Promiss, en een service bedrijf. De Etam Groep heeft in totaal 185 winkels en 2400 werknemers. Het distributiecentrum van het bedrijf wordt als een van Europa's meest vooruitstrevende centra beschouwd.