• Home
  • V1
  • Leads
  • Alexander van Slobbe ontwerpt bedrijfskleding

Alexander van Slobbe ontwerpt bedrijfskleding

Door FashionUnited

bezig met laden...

Scroll down to read more
Leads

Arnhem draagt de mode een warm hart toe. Dat bleek al met de steun die de gemeente de Arnhem Mode Biënnale geeft en wordt nu ook zichtbaar in de kleding van mensen die er werken. Arnhem heeft Alexander van Slobbe ingehuurd om dienstkleding te

ontwerpen voor receptiemedewerkers van de gemeente en van het Museum voor Moderne Kunst Arnhem (MMKA). De overeenkomst heeft een looptijd van drie jaar en vloeit voort uit de Economische Agenda Arnhem 2015. In totaal worden 22 mensen in een nieuw pak gestoken.

“Hiermee wil de gemeente Arnhem – trots op het creatieve talent dat in onze stad is opgeleid en hier woont of werkt – een bijdrage leveren aan ‘Arnhem Modestad’. We kiezen voor publieksfuncties omdat deze het meest zichtbaar zijn. Nog voor de Arnhem Mode Biënnale op 1 juni 2011 van start gaat, zullen 22 mensen straks de kleding van Van Slobbe dragen,” zegt burgemeester Pauline Krikke in het persbericht. De kleding voldoet aan de duurzaamheidscriteria van Agentschap NL, onderdeel van het Ministerie van Economische Zaken.

Alexander van Slobbe (1959) werd, nadat hij cum laude afstudeerde aan ArtEZ, wereldwijd succesvol met de labels Orson + Bodil en SO. Van Slobbe heeft een winkel in Amsterdam en is als associated professor nog steeds aan ArtEZ verbonden.

Foto: Orson + Bodil F/W 2010/11

Alexander Van Slobbe
Arnhem