Steps ontwerpt voor Verborgen Gebreken
bezig met laden...
De collectie voor de serie Verborgen Gebreken is de opvolger van de in 2008 geïntroduceerde Julia's Tango Limited Collection by Steps.Het idee bleek een succes. Niet alleen waren veel nieuwe ontwerpen al snel na de uitzending uitverkocht, maar ook won Steps naar aanleiding van het initiatief een SponsorRing in de categorie Media. Een jaar later heeft Steps er zelfs een woord voor: TV-à-Porter.
De nieuwe dramaserie is vanaf 2 maart elke maandag te zien op Net 5. De gelimiteerde collectie is vanaf 7 maart verkrijgbaar in de Steps winkels. Wekelijks komen de nieuwe items uit de TV-à-Porter Collection by Steps op zaterdag in de winkel, zodat iedereen -ook de carrièrevrouw- de kans heeft te kiezen uit de nieuwste items. De luxere, zakelijke outfits zullen in een beperkter aantal Stepsfilialen verkrijgbaar zijn. Van de 93 Stepswinkels krijgen 56 winkels alle collecties.
Vorig jaar maakten Steps bekend ernaar te streven in aanvulling op haar reguliere collecties te streven naar minimaal één TV-à-Porter Collection per jaar.
Foto: SBS/Elvin