Prince overleden: de modewereld rouwt op social media

Het onverwacht overlijden van Prince heeft in de modewereld voor veel reacties gezorgd. Van Donatella Versace tot Zac Posen; modeland rouwt om het verlies van een popster en mode-icoon. Een overzicht van de reacties op Twitter en Instagram.

Donatella Versace

I am shocked. I will love and miss you forever. Ciao, Donatella

Een foto die is geplaatst door Donatella Versace (@donatella_versace) op

Versace

Marc Jacobs

RIP Prince

Een foto die is geplaatst door Marc Jacobs (@marcjacobs) op

Rodarte

RIP Prince - a true visionary. Legend.

Een foto die is geplaatst door RODARTE (@rodarte) op

Dianne von Furstenberg

Good bye beautiful man....your soul and your voice will be here for ever ! Love Diane

Een foto die is geplaatst door DVF (@dvf) op

Inez van Lamsweerde en Vinoodh Matadin

Michael Kors

Brilliant, creative, one of a kind, a true icon. RIP Prince.

Een foto die is geplaatst door Michael Kors (@michaelkors) op

Christopher Kane

#RIP #PRINCE

Een foto die is geplaatst door Christopher Kane (@kanechristopher82) op

Victoria Beckham

#prince X

Een foto die is geplaatst door Victoria Beckham (@victoriabeckham) op

Zac Posen

Very sad news, #RIP #Prince. A genuine genius! #iconic #legend and brilliant Artist .

Een foto die door zacposen is geplaatst op

Pharell Williams

There will be many kings, queens and princesses, but there will never be another Prince.

Een foto die is geplaatst door Pharrell Williams (@pharrell) op

David Beckham

Rest In Peace

Een foto die is geplaatst door David Beckham (@davidbeckham) op

Matthew Williamson

Stella McCartney

Rest in peace... a true, real, lifelong inspiration. I am so blessed to have witnessed your musicality in person! X Stella

Een foto die is geplaatst door Stella McCartney (@stellamccartney) op

Charlotte Olympia

Een foto die is geplaatst door Charlotte Olympia OFFICIAL (@charlotte_olympia) op

Monique Lhuillier

We lost a legend today #prince Your music will live on forever xM #sadness #talent #legend

Een foto die is geplaatst door Monique Lhuillier (@moniquelhuillier) op

Beeld: Artofficialage.com