Puma benoemt voormalig Adidas-manager Andreas Hubert tot COO
bezig met laden...
De Duitse sportartikelenleverancier Puma SE breidt zijn raad van bestuur uit. Het bedrijf kondigde donderdag de benoeming van Andreas Hubert tot Chief Operating Officer (COO) aan. De 49-jarige zal de nieuw gecreëerde positie op 1 september bekleden.
Met de komst van Hubert groeit de raad van bestuur van vier naar vijf leden. In zijn toekomstige rol als COO neemt hij de verantwoordelijkheid voor ‘de wereldwijde inkoop, inclusief duurzaamheid en productontwikkeling, evenals IT en logistiek’ op zich.
De taken binnen de raad van bestuur worden herverdeeld. ‘Voorheen was de Chief Product Officer verantwoordelijk voor inkoop, de CFO voor IT en de CEO voor logistiek’, aldus het bedrijf. Met de nieuwe regeling worden ‘de verantwoordelijkheden binnen het managementteam en de organisatie beter op elkaar afgestemd’.
Hubert twintig jaar werkzaam bij Adidas
Hubert komt van concurrent Adidas, waar hij twintig jaar werkzaam was en verschillende leidinggevende functies bekleedde. Tot juni van dit jaar was hij daar ruim vier jaar Chief Information Officer, ‘verantwoordelijk voor de technologiestrategie, de systemen, applicaties en IT-services van het bedrijf’, verklaarde Puma.
Puma-CEO Arthur Hoeld, die zelf een lange geschiedenis bij Adidas heeft, lichtte de personeelsbeslissing toe. ‘Ik ben erg blij Andreas als nieuwe Chief Operating Officer bij Puma te verwelkomen’, verklaarde hij. ‘Met zijn uitgebreide ervaring op het gebied van IT, inkoop en supply chain management brengt hij de perfecte combinatie van strategisch inzicht en operationele expertise met zich mee. Zijn grondige kennis van onze branche en zijn expertise zullen een belangrijke bijdrage leveren aan het optimaliseren van de wereldwijde processen van Puma, het stimuleren van de digitale transformatie en het versterken van de veerkracht van onze toeleveringsketen, terwijl de volgende groeifase voor Puma begint.’
Dit artikel is in het Nederlands vertaald met behulp van een AI-tool.
FashionUnited gebruikt AI taaltools om het vertalen van (nieuws)artikelen te versnellen en de vertalingen te proeflezen om het eindresultaat te verbeteren. Dit bespaart onze menselijke journalisten tijd die ze kunnen besteden aan onderzoek en het schrijven van eigen artikelen. Artikelen die met behulp van AI zijn vertaald, worden gecontroleerd en geredigeerd door een menselijke bureauredacteur voordat ze online gaan. Als je vragen of opmerkingen hebt over dit proces, stuur dan een e-mail naar info@fashionunited.com.