Bever verhuist naar duurzaam nieuw kantoor in Pijnacker
bezig met laden...
In mei opende Bever de deuren van haar gloednieuwe kantoor in Pijnacker. Het pand ademt direct bij binnenkomst het buitengevoel uit waar het merk om bekendstaat. Met een entree omringd door bomen en een centraal gelegen naaiatelier, is de link met het buitenleven duidelijk voelbaar.
Werken bij Bever krijgt hier een nieuwe dimensie: naast reguliere werkplekken zijn er inspirerende alternatieven zoals het dakterras, de balustrades en de tuin. Ook zijn er diverse vergaderruimtes, belcellen en een ruim opgezet werkcafé met barista-koffie voor een extra energieboost.
Het nieuwe kantoor voldoet aan strenge duurzaamheidscriteria en heeft het BREEAM Excellent certificaat ontvangen – een internationale erkenning voor duurzaam bouwen. “Als BUITEN ambassadeurs zijn we hier ontzettend trots op,” aldus Bever.