Fashionomi opent winkel in Den Bosch
bezig met laden...
Nederlands modemerk Fashionomi heeft dit weekend een winkel geopend in Den Bosch. Het betreft de vierde winkel van Fashionomi binnen anderhalf jaar tijd.
De winkel bevindt zich aan de Minderbroedersstraat 8A en is te herkennen aan de typisch roze deur. De winkel heeft een open uiterlijk dankzij de witte muren en gouden wandrekken. Fashionomi biedt kleding aan voor jonge dames.
Naomi Boot, oprichter en mede-eigenaar van Fashionomi, schrijft op LinkedIn al op zoek te gaan naar een vijfde stad om haar modemerk te vestigen. “Maar de vijfde winkel staat nog niet op de planning.”
Fashionomi is opgericht in 2019 door Naomi Boot en haar vriend. Het modemerk heeft inmiddels vier winkels en een webshop op haar naam staan. Het modemerk biedt de mogelijkheid aan om graphic designs te personaliseren.