• Home
  • Nieuws
  • Business
  • Soar Running breidt uit naar China

Soar Running breidt uit naar China

Door Ole Spötter

bezig met laden...

Scroll down to read more
Business
Credits: Soar

Het Britse hardloopmerk Soar Running breidt uit naar China. Het merk heeft Topsports aangesteld als exclusieve partner voor de distributie in het land. Met deze stap wil Soar zich richten op de prestatiegerichte hardloopcommunity in China en gebruik maken van het gevestigde retailnetwerk van Topsports, een grote sportkledingverkoper in China.

Tim Soar, oprichter van het merk, is enthousiast over de samenwerking en zegt: “Ik ben erg blij met de samenwerking met Iain Ding en zijn team bij Topsports. Ze zijn de ideale partner voor onze uitbreiding naar de Chinese markt.”

Tot nu toe is Soar te vinden in 35 winkels wereldwijd, naast de eigen webshop. Het merk is al beschikbaar bij de Britse modewinkel End Clothing, de Mexicaanse hardloopwinkel Metta Running House en de Koreaanse outdoorwinkel Out of All.

Lees ook:

Dit artikel is in het Nederlands vertaald met behulp van een AI-tool.

FashionUnited gebruikt AI taaltools om het vertalen van (nieuws)artikelen te versnellen en de vertalingen te proeflezen om het eindresultaat te verbeteren. Dit bespaart onze menselijke journalisten tijd die ze kunnen besteden aan onderzoek en het schrijven van eigen artikelen. Artikelen die met behulp van AI zijn vertaald, worden gecontroleerd en geredigeerd door een menselijke bureauredacteur voordat ze online gaan. Als je vragen of opmerkingen hebt over dit proces, stuur dan een e-mail naar info@fashionunited.com.

China
Soar Running
sportmode
Sportswear