• Home
  • Nieuws
  • Mensen
  • ‘We Fashion stelt nieuwe CFO en COO aan’

‘We Fashion stelt nieuwe CFO en COO aan’

Mensen
WE Fashion en Halina Reijn verrassen tijdens Amsterdam Fashion Week. Credits: WE Fashion
Door Caitlyn Terra

bezig met laden...

Scroll down to read more

Nog meer wisselingen bij We Fashion. Het bedrijf heeft naar verluidt Simcha Knol aangesteld als chief financial officer en chief operations officer. Het nieuws wordt gemeld door Retailtrends, maar We Fashion heeft zelf nog niet over de aanstelling gecommuniceerd of het nieuws bevestigd aan FashionUnited.

Knol volgt Edwin Jägers op. Hij was elf jaar lang CFO en vervulde de laatste vijf ook de functie van COO. Op de LinkedIn-pagina van Knol is te zien dat hij voorheen actief was bij G-Star Raw, Tommy Hilfiger en PVH.

In maart werd aangekondigd dat CEO Joris Aperghis na elf jaar vertrok. Het Nederlandse modebedrijf lijkt dus het management verder op te schudden.

Lees ook:
  • 11 jaar Joris Aperghis aan het hoofd van We Fashion: winkelvernieuwing, mediapartnerschappen en digitale uitbreiding
  • Dit stuk wordt mogelijk later aangevuld met een reactie van We Fashion.

    WE Fashion