• Home
  • Nieuws
  • Retail
  • My Jewellery versnelt expansie in Duitsland

My Jewellery versnelt expansie in Duitsland

Door Ole Spötter

bezig met laden...

Scroll down to read more
Retail
Credits: My Jewellery

De Nederlandse sieraden- en lifestyleketen My Jewellery opent twee nieuwe winkels in Duitsland.

Het bedrijf plant nieuwe verkoopoppervlakten in Münster en Heidelberg, deelde My Jewellery vrijdag op LinkedIn mee. De winkels zullen dit jaar nog hun deuren openen.

“Onze groei in Duitsland was tot nu toe veelbelovend en we kunnen niet wachten om deze dynamiek voort te zetten door onze onmiskenbare My Jewellery-ervaring naar steden over de grens te brengen”, aldus het bericht.

My Jewellery breidde in september 2022 voor het eerst uit met een fysieke winkel naar Duitsland. Destijds opende het merk een winkel in Keulen.

Naast Duitsland is het merk ook in de thuismarkt en in België met eigen zaken vertegenwoordigd. Begin deze maand vierde My Jewellery met een nieuwe locatie in het Belgische Hasselt de 40e boetiek. Dit jaar wil het merk ook in Frankrijk groeien.

My Jewellery bouwt haar partnernetwerk ook in de groothandel verder uit en sloot onlangs nieuwe partnerschappen met Magasin du Nord in Denemarken en L&T in Duitsland.

Dit artikel is in het Nederlands vertaald met behulp van een AI-tool.

FashionUnited gebruikt AI taaltools om het vertalen van (nieuws)artikelen te versnellen en de vertalingen te proeflezen om het eindresultaat te verbeteren. Dit bespaart onze menselijke journalisten tijd die ze kunnen besteden aan onderzoek en het schrijven van eigen artikelen. Artikelen die met behulp van AI zijn vertaald, worden gecontroleerd en geredigeerd door een menselijke bureauredacteur voordat ze online gaan. Als je vragen of opmerkingen hebt over dit proces, stuur dan een e-mail naar info@fashionunited.com.

Lees ook:
My Jewellery
Sieraden